Сайт працює 24/7
Відправка до 17 години
+38(098) 685-54-82
Вайбер +380983853738

Як шьють нижню білизну європейської якості

    Процес виробництва нижньої білизни дуже цікавий і трудомісткий. Від розробки колекції до її випуску йде не менше шести місяців. Перш ніж запустити пошиття білизни на продаж, цєх шиє один тестовий екземпляр, що б бачити, як сідає по фігурі і, як воно буде виглядати в готовому вигляді. У створенні нижньої білизни задіяна велика команда професіоналів: дизайнери, технологи, конструктори, кравці.

    Перш ніж перейти до крою і пошиття нижньої білизни, дизайнер створює ескіз, вибирає матеріали і фурнітуру для майбутнього виробу. Польський виробник Casmir для пошиття своєї продукції використовує матеріали та мереживо з Іспанії та Франції. Торгова марка Obsessive використовують в основному Італійські тканини які приємні до тіла і фурнітуру без вмісту нікелю.


    Для пошиття якісного нижньої білизни потрібні не тільки професіонали, але і спеціалізоване промислове обладнання, що дозволяє відшивати вироби з ідеальною посадкою по фігурі. Готовий ескіз потрапляє в технологічний відділ, де за допомогою інноваційних технологій розробляється лекало для майбутнього білизни. Європейські виробники піклуються про своїх покупців, тому пропонцють вироби відразу в декількох розмірах. Наприклад у Livia Corsetti Fashion розмірний ряд білизни від 44 до 54 розміру, а у Passion до 64 розміру.


    Кожен виріб проходить подвійний контроль якості. На різних етапах виробництва його перевіряють на наявність браку і тільки після цього готова білизна потрапляє в пакувальний цех, де прибирають зайві нитки, кріплять фірмові бирки виробника і упаковують в індивідуальну коробочку. Тому нашу білизну приємно не тільки носити, а й купувати.

 13.04.2018
 (444 просмотрів)