Сайт працює 24/7
Відправка до 17 години
+38(098) 685-54-82
Вайбер +380983853738

ОБЕРЕЖНО НОВИЙ РІК, АБО ЯК НЕ ВІДДАТИ СВОЇ ГРОШІ ШАХРАЯМ

Всесвітній карантин на завжди змінив нас та наше ставлення до покупок в інтернеті. Здались навіть ті хто недовіряв онлайн шопінгу і тепер навіть вони, з опаскою, але замовляють в інтернеті. Разом з таким ривком в онлайн продажах зросла і кількість інтернет шахраїв. Ми підготували для вас декілька порад як купувати в інтернеті безпечно та насолоджуватися онлайн шопінгом. Поїхали!


Наложений платіж

Перше та найголовніше, якщо інтернет-магазин або сторінка в соцмережах беруть хоч якусь передоплату ніколи там не купуйте!!! ❌ЯКЩО НЕМАЄ НАЛОЖЕННОГО ПЛАТЕЖА БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ❌ цей магазин небезпечний!!! Навіть якщо ви хочете оплатити замовлення на карту, магазин повинен пропонувати спосіб оплати наложенним платежем БЕЗ передоплати!


Оплата за реквизитами ФОП

Усі ми знаємо що післяплата на пошті це додаткові витрати на комісії транспортних компанії, тому хочемо трошки заощадити та оплачуємо покупки на карту і от тут ❗ ВАЖЛИВО ❗ БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА - ЦЕ ОПЛАТА НА РАХУНОК ФОП❗ Чому оплата на карту ФОП це ваша безпека? Тому що магазин який працює легально та зареєстрований в податковій не буде ризикувати своєю репутацію! Якщо ви оплачуєте на карту ФОП і вам не вислали товар або він прийшов не якісний і магазин "відморозився" у вас є юридичні реквізити магазину з якими ви можете звернутися до поліції і повернути свої гроші!

Будьте уважними купуючи в інтернеті на передодні свят!

Бережіть свої гроші та настрій!

Нагадуємо, що наш магазин @vcorsette.in.ua відправляє замовлення БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ, а всі платежі приймаємо на рахунок ФОП
Ми довіряємо вам та цінуємо ваш час!

Будемо дуже вдячні за репост)


VCORSETTE.IN.UA - це ваш безпечний магазин!

 03.03.2021
 (84 просмотрів)